SunStar
marker
HOŞGELDİNİZ

SUNSTAR

Yeni alanınız için Mükemmel bir tasarım ve montaj hizmeti sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

Hızla büyüyen ve kalkınmada büyük başarılar kaydeden bir ülkede üretici olmak, sanayici olmak büyük bir keyiftir. Bu keyfi paylaşmak, bu yükün altına omuz vermek bizim ibadetimizdir. Her gün yeni bir gündemle gelişen hayata, baş döndürücü bu gelişim sürecine ayak uydurabilme becerisi de bu ülkenin insanına, bizlere has bir özelliktir. İşte bu ülkede, dünyanın orta yerinde kırsaldan kente hepimiz bir şeyler üretirken coşkunun en büyüğünü yaşıyoruz. Durmuyoruz, çabalıyoruz; mucizelere tanık oluyoruz.

Küvetsan, Sunstar markasıyla üretiyor. Ürettikçe coşuyor ; coştukça büyüyor ve hizmet aşkıyla yoluna devam ediyor. 2006’dan beri bu yolda ilerliyor. İnsanların suyla bütünleştiği, arındığı tertemiz ortamlar üretiyor. Sağlığı önemsiyor, temizliği imandan biliyor ve israftan ürküyor. İç huzuruyla arınmak, keyifli dakikalar yaşamak için tercih edilen olmak ayrı bir huzur veriyor. Biz Sunstar olarak Türkiye’de üretiyor ve dünyaya sunuyoruz.

Şanlıurfa fabrikamızda akrilik ürünler grubunda duş tekneleri, küvetler, jakuziler, kompakt sistem duş odaları üretiyoruz. İstanbul Avcılar bölgesi kabin üretim tesislerimizde polistren ve temperli cam kabinler ile diğer destek ürünlerimizi üretiyoruz.

Küvetsan Yapı’nın sektördeki 20 yılı aşkın tecrübe katkısıyla Sunstar, işletmesinde Toplam Kalite Yönetimi hedefini ISO 9001:2000 kalite güvence sistemiyle perçinleştirmiş ve ürettiği ürünlerin kalite uygunluk direktiflerini birer birer hayata geçirerek TSE, TSEK, ve TSE-HYB belgelerini almıştır. Self deklarasyon kriterlerini uygulayıp deklare ederek sektörde ilk kez CE işareti kullanma hakkını elde eden Sunstar, ihracatının önemli bir kısmını Avrupa birliği üye ülkelerine yapıyor.

Her gün İstanbul’a, diğer illerimize ve yurtdışına Kıbrıs’a, Libya’ya, Irak’a, Yunanistan’a, Almanya’ya ve daha birçok ülkeye ürünlerimizi gönderiyoruz. Montaj ekiplerimiz tam donanımlı ekipmanlarla İstanbul ve Trakya’da evlere servis götürüyor. Yüzü aşkın bayimiz ülke genelinde Sunstar markasıyla satış ve satış sonrası hizmeti veriyor. Teknik destek birimlerimizle satış öncesi ve sonrası müşterilerimize danışmanlık, servis ve diğer hizmetleri sürdürüyoruz.

MİSYON

Küvetsan, uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam eden ve her geçen gün müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ürün portföyünü genişleterek hizmet vermektedir.

VİZYON

Küvetsan Yapı sektörü ürünleri satışında ve satış sonrası hizmetlerinde “Müşteri memnuniyeti ” ilkesi ile çalışan , dinamik ve lider bir şirket olmak hedefini taşımaktadır.

7/24 Destek

Sürekli ulaşilabilirlik ve teknik servis hizmetleri.

Yetenekli ekip

Bu sektörde 2006 yılından beri hizmet veriyoruz.

Planlama

İhtiyacınız olan günde ihtiyacınız olan zamanda hizmet.

Yaratıcı Fikirler

Tüm otomasyon işlemleriniz için yaratıcı fikirlerimiz var.